Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z  ofertą. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby każdy mógł znaleźć produkt odpowiedni dla siebie.

F.P.H. ZACHEM-GŁOWALA jest firmą produkcyjną, z ponad 40-letnią tradycją dla której satysfakcja Klienta jest rzeczą najważniejszą,  dlatego zależy nam, aby produkty przez nas oferowane, były najwyższej jakości. 

Przez lata działalności misja naszej firmy kształtowała się w stronę zadowolenia naszych Klientów, oferując produkty wysokiej jakości w korzystnej cenie czym zdobyliśmy zaufanie partnerów z kraju i zagranicy. 

Zajmujemy się produkcją globusów w różnych wersjach językowych. Swoją działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze, dowodem czego jest ciągłe doskonalenie naszych ofert. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów oraz szybkie i rzetelne ich wykonanie. Dzięki szerokiemu zapleczu technicznemu mamy możliwość wykonania globusów w różnych wielkościach i wersjach językowych. 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania a Państwa sugestie będą cenną wskazówką przy doskonaleniu naszych produktów. 

Tadeusz Głowala 
Prezes firmy F.P.H. ZACHEM-GŁOWALA